Fark, Kalite, Deneyim, Güven...

Erplast; kurucusu Erdinç ERDOĞAN ile 1988 yılında, plastik enjeksiyon alanında tedarikçi firma olarak İzmir'de faaliyetine başlamıştır. Kaliteli üretim, müşteri odaklılığı ve dürüst çalışma ilkeleri sayesinde kısa sürede yeni yatırımlara yönelen Erplast; gelişen teknolojinin yakın takibi sonucu geniş gramaj aralığında çok çeşitli plastik enjeksiyon basımı yapmaktadır. 

Ayrıca metal üzerine Plastisol Vinil kaplama alanında Ar-Ge çalışmalarını takiben 1998 yılından bugüne üretim yapmaktadır. 

Erplast; Türkiye'de ilk defa su bazlı transfer baskı sistemini, klozet ve klozet kapaklarına uygulayarak, geniş renk ve desen yelpazesini PUFF markası ile banyolara getirmektedir.
 
Diğer taraftan Erplast; arıcılık sektöründe kullanılan kovan tabanlarını üstün deneyim ve kalite bilinci ile geliştirerek happybees markası ile arıcılık sektörüne de katma değer kazandırmaktadır. Kovan tabanları ve arıcılık ekipmanları da en elverişli tasarım ve üstün kalite ile üretilip sektörün hizmetine sunulmaktadır. 

VİZYONUMUZ
Erplast; değişen teknolojiyi yakından takip ederek plastik sektörüne farklılık ve yeni çözümler getiren yurt içinde ve yurt dışında lider bir firma olmayı hedeflemektedir. 

MİSYONUMUZ
Erplast; yüksek deneyim ve teknoloji ışığında kaliteli ve farklı üretimler yapabilen, müşteri odaklı çözümler sunabilen, rekabetçi, çalışanlarıyla bütünleşmiş bir şirket olmayı ilke edinmiştir. 

MAKİNA PARKURUMUZ
Plastik enjeksiyon imalat hattında 28 adet geniş gramaj ağırlıklı enjeksiyon baskı makinesi, 450.000 k/cal chiller 280.000 k/cal soğutma sistemi bulunmaktadır.